20. kolejka: LZS Wronczyn - Orkan Konarzewo 3:1 (0:1)

Jest przełamanie! W meczu 20. kolejki poznańskiej Klasy Okręgowej LZS Wronczyn pokonał na własnym boisku Orkan Konarzewo 3:1 (0:1). Bramki dla naszej ekipy strzelali Patryk Paluszkiewicz (x2) i Szymon Kiciński. BRAWO, GRAMY DO KOŃCA! :)
PS "Pogoda barowa" to teraz do baru!

ZAPOWIEDŹ:

Przed nami 20. kolejka poznańskiej Klasy Okręgowej, a wraz z nią pojedynek z Orkanem Konarzewo! Trzeci mecz w ciągu ostatniego tygodnia to zapewne spory wysiłek dla naszych zawodników ale wierzymy, że w końcu nadejdzie przełamanie. Orkan po udanym starcie, notuje ostatnio zmienną formę - 1 maja przegrał na własnym boisku z NKS Niepruszewo. Liczymy, że uda nam sie wykorzystać "zadyszkę" najbliższego przeciwnika. LZS Wronczyn - Orkan Konarzewo, sobota, godz. 17:00. ZAPRASZAMY!!!