19. kolejka: Orzeł Granowo - LZS Wronczyn 3:0 (0:0)

W meczu 19. kolejki poznańskiej Klasy Okręgowej Orzeł Granowo wygrał na własnym boisku z LZS Wronczyn 3:0 (0:0). Resztę wypada pozostawić bez komentarza. A ligowa karuzela będzie kręcić sie dalej, w sobotę Orkan Konarzewo! Czas na przebudzenie!

ZAPOWIEDŹ:

Na ten mecz czekało wielu kibiców! Przed nami 1 maja i prawdziwy piłkarski hit Orzeł Granowo - LZS Wronczyn! Spotkania tych drużyn od lat budzą wiele emocji, zarówno na boisku, jak i poza nim. Tak będzie pewnie i tym razem! LZS Wronczyn potrzebuje szybkiego przełamania, aby w końcu zdobyć potrzebne punkty. Impulsem do zmiany może być mecz na szczycie z Granowem, jednak przed naszymi zawodnikami trudne zadanie  - "Orzełek" wygrał trzy ostatnie spotkania. Kiedy więc utrzeć mu nosa jak nie teraz? LZS ma również do wyrównania rachunki z jesieni! Trzeba udowodnić "Orzełkowi" że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, a awans LZS-u do okręgówki to nie dzieło "przypadku" (jak co poniektórzy)! Orzeł Granowo - LZS Wronczyn, 1 maja (środa) godz. 15:00. ZAPRASZAMY!!!