22. kolejka: LZS Wronczyn - NKS Niepruszewo 3:5 (2:3)

Z dziennikarskiego obowiązku należy podać, że w meczu 22 kolejki poznańskiej Klasy Okręgowej LZS Wronczyn uległ na własnym boisku NKS Niepruszewo 3:5 (2:3). Mimo utraty dwóch bramek naszej drużynie udało się odrobić straty, jednak ostatecznie to goście okazali się lepsi. Dla LZS strzelali: Dawid Ruman (22'), Mikołaj Kiedos (28') i Krzysztof Wojciechowski (77'). Do końca rozgrywek już tylko cztery kolejki + zaległy mecz w Objezierzu. A już w sobotę ważne spotkanie z Obrowem! Gramy do końca!!!

ZAPOWIEDŹ:

Przed nami 22. kolejka poznańskiej Klasy Okręgowej i bardzo ciekawy pojedynek z NKS Niepruszewo! Warto przypomnieć, że NKS zdominował ubiegłoroczne rozgrywki A-klasy i pewnie awansował poziom wyżej. W Klasie Okręgowej drużyna z Niepruszewa radzi sobie dość przeciętnie, notując bardzo zmienną formę. Ostatnio NKS jest jednak "w gazie" - seria trzech zwycięstw, wraz z ostatnią "demolką" z Bykami Obrowo aż 11:0! Czy naszej drużynie uda zatrzymać się ekipę z Niepruszewa? LZS po przełamaniu z Konarzewem jest na dobrej drodze aby dogonić NKS (dzielą nas 4 punkty + zaległy mecz z Objezierzem). Jak będzie na prawdę, zweryfikuje boisko! LZS Wronczyn -  NKS Niepruszewo, sobota 18.05, godz. 17:00. ZAPRASZAMY!!!