12. kolejka: TSG Kamieniec - LZS Wronczyn 8:3 (6:1)

Niestety, w meczu 12. kolejki Klasy Okręgowej TSG Kamieniec pokonał na własnym boisku LZS Wronczyn aż 8:3 (6:1). Bramki dla naszej drużyny strzelali: Łukasz Laufer (15'), Mirosław Goliński (46') i Szymon Kiciński (47'). Za tydzień ostatni pojedynek jesieni z Tarnovią!

ZAPOWIEDŹ:

Przed nami pierwszy weekend listopada, a wraz z nim przedostatnia kolejka rundy jesiennej! Tym razem nasze ekipa wybierze się na ostatni wyjazd tego roku -  ruszamy do Kamieńca, aby zmierzyć się z miejscowym TSG! Kamieniec który od trzech sezonów walczy w klasie okręgowej, w tej rundzie spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Dorobek naszego sobotniego rywala to 11 punktów w jedenastu spotkaniach. Nie ma co ukrywać, że zarówno LZS jak i Kamieniec potrzebują każdego punktu aby spokojnie przezimować przerwę w rozgrywkach. Nie pozostaje nam więc nic innego jak wierzyć w sukces i dopingować naszą ekipę w ostatnich dwóch spotkaniach! Do boju LZS!!! Jesteśmy z Wami!!! TSG Kamieniec - LZS Wronczyn, sobota, godz. 13:30!!!