11. kolejka: LZS Wronczyn - Czarni Wróblewo 1:3

11. kolejka: LZS Wronczyn - Czarni Wróblewo 1:3

W meczu 11. kolejki poznańskiej Klasy Okręgowej LZS Wronczyn uległ na własnym boisku ekipie Czarnych Wróblewo 1:3. Lider z Wróblewa bezlitośnie wykorzystał braki kadrowe naszej drużyny spowodowane m.in. kontuzjami. Przed nami ostatnie dwa pojedynki jesieni: wyjazd do Kamieńca i finał u siebie z Tarnovią! Gramy dalej, nie poddajemy się!

ZAPOWIEDŹ:

Finał jesieni w trzech odsłonach! Przed nami ostatnie trzy spotkania rundy jesiennej, po których będziemy wiedzieć jak wygląda nasza sytuacja przed zbliżającą się zimą. Już w najbliższą sobotę czeka nas chyba najtrudniejszy pojedynek - do Wronczyna zawita ekipa Czarnych Wróblewo, która przez większość sezonu liderowała (i nadal lideruje) naszej grupie. Mimo znaczącego spadku formy naszej drużyny oraz wielu kontuzji trawiących nasz zespół wierzymy, że ekipa Jacka Słupińskiego zdobędzie się na jakiś zryw i zdobędzie kilka punktów, tak aby bezpiecznie "przezimować" do wiosny. Dla porównania - ostatnią zimę spędziliśmy na fotelu lidera A-klasy! ;) Przyjdź wesprzeć drużynę w ostatnich meczach rundy!!! LZS Wronczyn - Czarni Wróblewo, sobota, godz. 15:00!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości