ZWYCIĘSTWO W DERBACH NA INAUGURACJE!!! 1. kolejka Klasy Okregowej: Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn 0:1 (0:1)

KTO WYGRAŁ MECZ?! WRONCZYN!!! KTOOOOO?! WRONCZYN!!! KTOOOOOOOOO?! WRONCZYN WRONCZYN WRONCZYN!!!!!! :D
W derbowym pojedynku na rozpoczęcie rozgrywek Klasy Okręgowej Spójnia Strykowo przegrała z LZS Wronczyn 0:1 (0:1)!!!! Bramkę dla naszego zespołu w 43. minucie zdobył nowy nabytek Filip Banach. GRATULACJE PANOWIE!!!! Piękny początek sezonu!!!

Relacja z meczu - Peryferia Futbolu:

Zapowiedź:

Stało się! Po niemal dwunastu latach do Klasy Okręgowej wraca LZS Wronczyn!!! Po świetnym sezonie (pozycja lidera przez większość rozgrywek) i niezbyt udanej końcówce o awans przyszło nam walczyć do samego końca. Ale udało się - gramy w Klasie Okręgowej pierwszy raz od sezonu 2005/2006! Obecne rozgrywki to zupełnie coś innego niż te sprzed dwunastu laty - inni zawodnicy, inne zaplecze techniczne, inne drużyny, inny trener na ławce... Ten sam pozostaje tylko cel - pokazanie się z jak najlepszej strony w lidze i mimo wszelkich trudności, kultywowanie tego wielkiego dzieła, o którym marzył wieloletni szef naszego klubu, ś.p. pan Zenon Adamek. Jesteśmy mu to winni! Pokażmy zatem, że zasłużyliśmy na ten awans, wszyscy - piłkarze, działacze, kibice!!! A już w 1. kolejce prawdziwe piłkarskie święto i derby gminy: Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn, niedziela, godz. 18:30! ZAPRASZAMY!!!