9. kolejka: NKS Niepruszewo - LZS Wronczyn 1:1 (1:0)

W meczu 9. kolejki poznańskiej Klasy Okręgowej LZS Wronczyn zremisował na wyjeździe z NKS Niepruszewo 1:1 (1:0). Bramkę dla naszej ekipy zdobył w 92. minucie strzałem z rzutu wolnego Damian Nawrocik.

Co ciekawego działo się na lokalnych boiskach? Druga z rzędu porażka niepokonanych dotąd Czarnych Wróblewo, "derby" aktualnej strefy spadkowej dla Sokoła Duszniki oraz nowy lider z Konarzewa! Na naszym podwórku wyciągamy wnioski po szczęśliwym remisie w Niepruszewie (1:1). I jeszcze krótki komentarz trenera Jacka Słupińskiego: ''Wywozimy remis z Niepruszewa po bramce zdobytej w 93 minucie. Damian Nawrocik kapitalnie uderzył z rzutu wolnego. Nie będę dywagował co by było gdybym miał do dyspozycji zespół w optymalnym składzie. W sobotę nie mogłem skorzystać aż z 5 zawodników podstawowej jedenastki. Może to śmiesznie zabrzmi ale sytuacja kadrowa sprawiła, że strategia oraz wyjściowy skład układane były ''za pięć dwunasta'' - dosłownie. Ponad godzinę goniliśmy wynik i w końcu dzięki determinacji się udało. Gratuluję całemu zespołowi remisu. To jest drużyna z charakterem. ''
A już w niedzielę kolejny wyjazd - Byki Obrowo!
Gramy dalej!!!

Przed nami 9. kolejka poznańskiej Klasy Okręgowej! Nasza ekipa na dwa mecze wyrusza w tourne'e po Wielkopolsce - czekają nas wyjazdowe pojedynki w Niepruszewie i w Obrowie! Już w najbliższą sobotę spotkanie z NKS Niepruszewo. Mimo, że LZS Wronczyn złapał chwilową zadyszkę i zgubił parę punktów, to nadal może bazować na wypracowanej na początku rundy zdobyczy punktowej. Tego samego niestety nie może powiedzieć nasz sobotni rywal - NKS Niepruszewo, który gromił wiosną w A-klasie, był stawiany nawet w gronie faworytów obecnego sezonu. Póki co, ekipa z Niepruszewa mocno zawodzi, mając na koncie tylko osiem punktów (gorzej stoją tylko Byki Obrowo i Sokół Duszniki). Co więcej, zeszłej niedzieli właśnie w meczu z Obrowem miało przyjść przełamanie, jednak NKS uległ Bykom 4:3. Jest zatem okazja aby wykorzystać niemoc Niepruszewa i zdobyć kilka punktów! NKS Niepruszewo - LZS Wronczyn, sobota, 15:30. ZAPRASZAMY!!!