8. kolejka: LZS Wronczyn - Orkan Objezierze 2:3 (2:2)

W meczu 8. kolejki Klasy Okręgowej, po bardzo emocjonującym widowisku LZS Wronczyn uległ na własnym boisku drużynie Orkan Objezierze 2:3 (2:2). Mimo dwubramkowej straty nasza ekipa zdołała doprowadzić do wyrównania po dwóch bramkach Filipa Banacha (30' i 40'), jednak to goście w końcówce spotkania przechylili szale zwycięstwa na swoją stronę. Kontuzji barku doznał również Przemek Kolenda, którego karetką zabrano na prześwietlenie. Szybkiego powrotu do zdrowia! A my gramy dalej!!!

ZAPOWIEDŹ:

Przed nami pierwszy weekend października, a wraz z nim 8. kolejka poznańskiej Klasy Okręgowej! Po ubiegłotygodniowym pojedynku z Orkanem Konarzewo, czas na jego imiennika z Objezierza! Nasz najbliższy przeciwnik to drużyna, która weszła dobrze w nowy sezon i radzi sobie podobnie jak LZS. Obecnie Orkan znajduje się tuż za nami ze stratą tylko jednego punktu. Wygrana LZS-u oznacza więc odskok na cztery oczka, przegrana - spadek w na niższą lokatę. Kto będzie górą? Przekonamy się już w sobotę! LZS Wronczyn - Orkan Konarzewo, sobota, godzina - UWAGA ZMIANA - 16:30!!!!