6. kolejka: LZS Wronczyn - Orzeł Granowo 2:4 (0:2)

W meczu 6. kolejki Klasy Okręgowej LZS Wronczyn uległ na własnym boisku drużynie Orzeł Granowo 2:4 (0:2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jakub Bręk (47') i Mirosław Goliński (76' k.). Trzeba przyznać, że na to widowisko zebrała się spora grupa kibiców, zarówno miejscowych, jak i przyjezdnych. Dzięki wszystkim za wsparcie, a my... gramy dalej!!!

Przed nami 6. kolejka poznańskiej Klasy Okręgowej, a wraz z nią prawdziwy piłkarski hit! LZS podejmie na własnym boisku Orła Granowo! Mecze obydwu drużyn od wielu sezonów budzą sporo emocji, zarówno wśród piłkarzy, jak i kibiców! Smaczku tegorocznemu pojedynkowi dodaje fakt, że w poprzednim sezonie Orzeł w dość wątpliwych okolicznościach zapewnił sobie bezpośredni awans do "Okręgówki" zmuszając nas do gry w barażach. Nie pozostaje nam więc nic innego jak udowodnić "Orzełkowi" gdzie jest jego miejsce! Czeka nas prawdziwa piłkarska uczta! LZS Wronczyn - Orzeł Granowo, sobota, godz. 17:00!!! WBIJAĆ!!!