4. kolejka: LZS Wronczyn - Patria Buk 2:3 (1:0)

4. kolejka: LZS Wronczyn - Patria Buk 2:3 (1:0)

W meczu 4. kolejki Klasy Okręgowej LZS Wronczyn uległ na własnym boisku Patrii Buk 2:3 (1:0). Tym samym kończy się piękna seria trzech zwycięstw. Nie ma się jednak co załamywać - LZS nadal w pierwszej trójce ligi :) a już we wtorek Puchar Polski w Puszczykowie!

I jeszcze słowo od trenera Jacka Słupińskiego: "Dziękuję zawodnikom za ogromy wysiłek i zaangażowanie Pokazali, że nawet w bardzo osłabionym składzie można rywalizować jak równy z równym z drużyną z obecnej czołówki. Z różnym bowiem względów nie mogłem dzisiaj skorzystać z czterech zawodników podstawowego składu. Niestety jeden błąd w doliczonym czasie gry zadecydował o końcowym wyniku. Gramy dalej!"

Przed nami kolejny weekend września, a wraz z nim 4. kolejka poznańskiej Klasy Okręgowej! Po trzech spektakularnych zwycięstwach mamy prawo do wyśmienitych nastrojów. Tym razem jednak jest się czego obawiać - już w niedzielę do Wronczyna zawita Patria Buk. Goście w ubiegłym sezonie jako lider tabeli pewnie awansowała do klasy okręgowej. Patrząc na obecny sezon - Patria, jak i my, zanotowała udany start rozgrywek - 2 zwycięstwa i 1 remis. Sezon jeszcze na dobre się nie rozkręcił a już mamy mecz na szczycie!!! LZS Wronczyn - Patria Buk, niedziela, godz. 16:00. ZAPRASZAMY!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości