4. kolejka: Czarni Wróblewo - LZS Wronczyn 1:1 (1:1)

W meczu 4. kolejki poznańskiej Klasy Okręgowej LZS Wronczyn zremisował na wyjeździe z Czarnymi Wróblewo 1:1 (1:1). Bramkę dla naszego zespołu w 30. minucie zdobył Artur Witkowski. Brawo Panowie! Na naszym koncie pojawił się pierwszy ligowy punkt, ale trzeba pamiętać, że mamy dwa zaległe spotkania! Pierwsze z nich, z Sokołem Duszniki, już w środę o godz. 18:00!!!
Kalendarz ligowy potoczył się dość dziwnie i tylko 6 zespołów z 16 rozegrało pełne cztery kolejki. Póki co na końcu tabeli, nieco sensacyjnie Dyskobolia z 1 pkt (po czterech meczach) oraz bez punktu Orzeł Granowo (2 mecze)!

ZAPOWIEDŹ:

Emocji piłkarskich w tym tygodniu nie brakowało! Po pokonaniu Orła Granowo nasi piłkarze zmierzą się w kolejnej rudzie z Orkanem Objezierze, a zwycięzca tego pojedynku powalczy o awans z drużyną z pary Orkan Jarosławiec/ 1922 Lechia Kostrzyn!
Teraz czas jednak wrócić do rozgrywek ligowych bo przed nami mecz 4. kolejki poznańskiej Klasy Okręgowej! Naszym przeciwnikiem będą Czarni Wróblewo którzy, jak na swój poziom, zaliczyli kiepski start w sezon (2 porażki i remis). Czeka nas więc zacięty mecz! A przed nami prawdziwy maraton meczowy - w każdą kolejną środę rozgrywamy zaległe spotkania tj. 4 września z Sokołem Duszniki, a 11 września ze Spójnią Strykowo. Zapraszamy na wszystkie spotkania!
CZARNI WRÓBLEWO - LZS WRONCZYN, niedziela, 1 września, godz. 17:00 ZAPRASZAMY! Do boju LZS!