3. kolejka: Sokół Duszniki - LZS Wronczyn 1:5 (1:3)

3. kolejka: Sokół Duszniki - LZS Wronczyn 1:5 (1:3)

ZWYCIĘSKI HAT-TRICK LZS!!! W trzecim meczu nowego sezonu LZS Wronczyn odnosi trzecie zwycięstwo z rzędu!!! Tym tazem nasza ekipa rozgromiła Sokół Duszniki 5:1 i pewnie zainkasowała trzy punkty!!! Bramki dla LZS strzelali: Mirosław Goliński x3, Michał Goliński i Filip Banach. BRAWO PANOWIE!!!!

Pomeczowy komentarz trenera Jacka Słupińskiego: "Dziękuję za zaangażowanie i walkę w meczu wyjazdowym w Dusznikach. Mecz nie należał do łatwych ale każdy z zawodników zrealizował zadania i wskazówki o których mówiłem na odprawie przedmeczowej - stad efekt w postaci wygranej. Dziękuję chłopakom za walkę i gratuluję!"

ZAPOWIEDŹ:

Przed nami pierwszy tydzień września, a wraz z nim 3. kolejka Klasy Okręgowej! Tym razem nasza ekipa wybierze się na wyjazd do Dusznik, gdzie swoje mecze rozgrywa miejscowy Sokół. Teoretycznie czeka nas nieco łatwiejsze zadanie niż przed tygodniem - drużyna z Dusznik, obok Spójni Strykowo, nie zdobyła jeszcze punktu w tym sezonie, a jedna bramka strzelona na tle dziewięciu straconych wygląda dość marnie. Z drugiej jednak strony trzeba wziąć pod uwagę, że Sokół Duszniki to zespół grający w Klasie Okręgowej nieprzerwanie od 2011 roku. Czeka nas więc emocjonujące widowisko! Sokół Duszniki - LZS Wronczyn, sobota 1 września, godz: 16:00. ZAPRASZAMY!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości