2. kolejka: Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn przeł. 11.09 godz. 18:00

Derby na remis! Po zaciętym spotkaniu LZS Wronczyn zremisował na wyjeździe ze Spójnią Strykowo 1:1 (0:0). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Artur Witkowski. Co ciekawe każda z drużyn mogła przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę jednak zarówno zawodnik Spójni jak i gracz LZS-u nie wykorzystali swojego rzutu karnego. Mamy cenny punkt! Do boju LZS!

Już dziś o 18.00 zaległy mecz 2. kolejki poznańskiej Klasy Okręgowej! Derby gminy Stęszew - Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn!!! Pojedynki tych zespołów zawsze wzbudzały duże zainteresowanie kibiców ale tym razem z pewnych względów emocje będą jeszcze większe! Oj, bedzie sie działo! ;) zapraszamy na mecz! Do boju LZS!

Za nami 2. kolejka poznańskiej Klasy Okręgowej! Dla przypomnienia mecz ze Strykowem został przełożony na 11 września ze względu na obchody 60.-lecia Spójni.