17. kolejka: Patria Buk - LZS Wronczyn 5:1 (3:1)

Święta, święta i po świętach! Po czasie odpoczynku musi nadejść w końcu czas pracy i treningu! W Wielką Sobotę w meczu 17. kolejki poznańskiej Klasy Okręgowej Patria Buk pokonała na własnym boisku LZS Wronczyn 5:1 (3:1). Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Dawid Ruman. Gramy dalej panowie!!!

ZAPOWIEDŹ:

Przed nami świąteczny weekend, a wraz z nim tradycyjnie piłkarska Wielka Sobota! Kto chce zrobić sobie krótką przerwę od świątecznych porządków i przygotowań, tego zapraszamy do Buku na spotkanie 17. kolejki Patria Buk - LZS Wronczyn! W Wielką Sobotę czeka nas wielki pojedynek, bo tym razem przychodzi nam zmierzyć się z viceliderem! Jak nauczyło nas doświadczenie, każda drużyna walczy do końca i nie można pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji. Przed nami bardzo ciekawe spotkanie! Patria Buk - LZS Wronczyn, sobota, godz. 13:00. ZAPRASZAMY!