Zmiany, zmiany zmiany...!

Nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia wiosennej rundy piłkarskiej A-klasy. Przerwa zimowa to jednak okres prac "pozaboiskowych". W minionym czasie odbyło się m.in. zebranie Zarządu, na którym podsumowano miniony rok oraz określono zakres działań na najbliższy czas.

Zarząd Klubu LZS Wronczyn przeszedł w lutym gruntowną "przebudowę". Kilka dni po Balu Sportowców, z działalności w Klubie zrezygnował dotychczasowy prezes Janusz Leśniczak. W wyniku zebrania i powołania nowych członków oraz nadania nowych funkcji, Zarząd Klubu LZS Wronczyn wygląda następująco:

Przemysław Kaczmarek - Prezes
Jarosław Magot - Viceprezes
Karol Nowak - Viceprezes
Dariusz Wojnowski - Sekretarz
Piotr Górecki - Skarbnik
Marek Jankowski - Członek
Daniel Pachurka - Członek
Zygmunt Jankowia - Członek
Tadeusz Kruszona - Członek

Nowy Zarząd Klubu na swoim zebraniu omówił m.in. aktualną sytuację zarówno organizacyjną, jak i sportową. Kibiców LZS-u interesuje zapewne część sportowa, w której doszło do kilku zmian. W wyniku zakończenia współpracy z trenerem Markiem Wilczyńskim, nasz klub "wrócił" do dawnego stanu, kiedy to decyzje sportowe były podejmowane wewnętrznie. Tak będzie i tym razem - choć ustalono, że decydujące słowo będzie miał najbardziej doświadczony zawodnik, którym jest oczywiście Mirek Goliński. Mimo wielu spekulacji, w klubie pozostaje również nasz najlepszy strzelec Artur Witkowski. To cieszy, gdyż celem Zarządu jest stawianie na swoich zawodników, którzy przy dużym zaangażowaniu są w stanie wiele zdziałać.

Rozgrywki ligowe startują za nieco ponad miesiąc - niebawem plan sparingów.

Na koniec pozostaje życzyć Zarządowi owocnej pracy, a sztabowi i zawodnikom udanego okresu przygotowawczego! :)