Trener Marek Wilczyński żegna się z Klubem

Po roku współpracy żegnamy w naszym Klubie trenera Marka Wilczyńskiego. Nasz dotychczasowy szkoleniowiec zmienia "barwy klubowe".

Trener Marek Wilczyński po roku współpracy postanowił spróbować swoich sił w IV lidze. Odchodząc, bardzo ciepło wspomina mijający rok. "Chciałbym bardzo podziękować wszystkim działaczom, piłkarzom oraz kibicom za wspólnie spędzony rok. Był to bardzo ciekawy okres, który będę mile wspominać. Oczywiście, życzę całemu klubowi powodzenia na przyszłość i nie ukrywam, że będę bacznie śledził wyniki ekipy z Wronczyna. Szczególne podziękowania składam dla Przemka Kaczmarka, za jego trud i poświęcenie, które wkłada w działalność na rzecz klubu. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję!" - podsumowuje trener Wilczyński.

Trzeba przyznać, że mijające 12 miesięcy były dla naszego zespołu ciekawą przygodą. Pierwszy raz naszą drużynę prowadził trener "z zewnątrz" i dało to bardzo fajne rezultaty.

W imieniu naszego Klubu również dziękujemy trenerowi Markowi Wilczyńskiemu za wspólnie spędzony czas, cenne rady i doświadczenie oraz... minuty spędzone na boisku ;)  Życzymy również powodzenia w nowej, niełatwej roli szkoleniowca występującego w IV lidze Lubońskiego KS, z którym od wielu lat związany jest sportowo i sentymentalnie.