JEST PRZEŁAMANIE!!! 20. kolejka: NAP Nowy Tomyśl - LZS Wronczyn 1:2 (1:0)

W meczu 20. kolejki po bardzo emocjonującym meczu, NAP Nowy Tomyśl przegrał na własnym boisku z drużyną LZS Wronczyn 1:2 (1:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Artur Witkowski (87') i Jacek Piecuch (93'). Trzeba przyznać, że ekipa z Wronczyna lubi takie dreszczowce - niekorzystny wynik odwrócił się dopiero trzy minuty przed końcem podstawowego czasu gry. Dodatkowo, w pierwszej połowie rzut karny wybronił Przemek Kaczmarek.Dramaturgia dramaturgią ale koniec końców LZS Wronczyn odnosi pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej po serii pięciu remisów!

NAP Nowy Tomyśl - LZS Wronczyn 1:0 (1:2)

Przemysław Kaczmarek – Jakub Pomys, Mirosław Goliński (26' Mateusz Sobkowiak), Szymon Kiciński – Jarosław Wojciechowski , Krzysztof Wojciechowski, Przemysław Kolenda, Michał Goliński, Jakub Bąk – Jacek Piecuch, Artur Witkowski

W składzie: Mateusz Stawny

Bramki: Artur Witkowski (87'), Jacek Piecuch (93')

Kartki: -

A na meczu w Nowym Tomyślu pojawiła się ekipa z portalu PERYFERIA FUTBOLU - polecamy ich relację! :)