8. kolejka: ORZEŁ Granowo - LZS Wronczyn 2:2 (1:1)

Orzeł zatrzymany! W meczu 8. kolejki poznańskiej A-klasy, LZS Wronczyn zremisował na na wyjeździe z Orłem Granowo 2:2 (1:1). Spotkanie obydwu drużyn zawsze wzbudzało wiele emocji - tak było i tym razem. Bo bardzo zaciętej walce udało się jednak doprowadzić do podziału punktów, który był chyba najbardziej sprawiedliwym wynikiem.

LZS Wronczyn:

Przemysław Kaczmarek - Mirosław Goliński, Mateusz Stawny, Jakub Pomys, Szymon Kiciński (40' Marcin Perz) - Jarosław Wojciechowski, Piotr Hamrol (74' Dawid Szmyt) , Przemysław Kolenda, Paweł Rozumek - Jakub Bąk (86' Maksymilian Fabiś), Artur Witkowski

W składzie: Marek Wilczyński, Janusz Leśniczak

Kartki: Paweł Rozumek, Mirosław Goliński, Dawid Szmyt (wszyscy żółte)

Ciekawsze momenty meczu:

20' 1:0 dla Granowa, ładna akcja ataku gospodarzy doprowadza do otwarcia wyniku

23' szybka odpowiedź LZS i mamy 1:1 po bramce Pawła Rozumka, obrońca wybija piłkę z bramki, jednak według sędziego piłka minęła już linię bramkową

40' żółta karta dla Pawła Rozumka

44' schodzi Szymon Kiciński, wchodzi Marcin Perz

do przerwy 1:1

65' żółta karta dla Mirka Golińskiego

70' rzut karny dla Orła - kapitalnie broni Przemek Kaczmarek!!!

73' niestety 2:1, akcja z klepki i tracimy korzystny rezultat

80' schodzi Piotr Hamrol, wchodzi Dawid Szmyt

84' WYRÓWNANIE 2:2!!! Mirek Goliński bezpośrednio wkręca piłkę z rogu!!!

86' schodzi Jakub Bąk, wchodzi Maks Fabiś

88' żółta kartka Dawida Szmyta

KONIEC MECZU!!!

I jeszcze szybkie komentarze pomeczowe:

Trener Marek Wilczyński: Punkt cieszy! Szkoda, że w drugiej połowie nie mieliśmy zbyt wiele sytuacji. Musimy skoncentrować się na grze w środku pola, bo tam nam dziś dużo brakowało. Mimo to, brawo dla chłopaków za walkę, bo wywozimy cenny punkt z trudnego terenu.

Przemek Kaczmarek: Karny obroniony... jak za starych lat!

Mecz z Granowem to już historia! Zdobywamy cenny punkt ale nie wolno osiadać na laurach - ligowa karuzela kręci się dalej!!! :)