2. kolejka: LZS Wronczyn - Sparta Szamotuły 5:4 (1:1)

THIS IS.... LZS!!! SPARTA POKONANA!!!:D W meczu 2. kolejki Klasy Okręgowej LZS Wronczyn pokonał na własnym boisku Spartę Szamotuły 5:4 (1:2)!!! Cóż to było za spotkanie! LZS mimo niekorzystnego rezultatu 1:3 wyrównał wynik spotkania i przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę! Bramki dla LZS strzelali: Michał Goliński x2 (5', 74'), Mirosław Goliński (55;) i Filip Banach x2 (70', 83'). FANTASTYCZNY START SEZONU, BRAWO PANOWIE!!!

Zapowiedź:

Jeszcze kilka dni temu cieszyliśmy się ze zwycięstwa na inaugurację sezonu, a przed nami już druga kolejka Klasy Okręgowej! Choć cytując klasyka, "na tym etapie nie ma już słabych drużyn", to tym razem czeka nas trudniejszy pojedynek! Do Wronczyna zawita znana wszystkim Sparta Szamotuły, która jest typowana na jednego z faworytów naszej grupy. Nie tak dawno, bo w sezonie 2014/15 Sparta grała jeszcze w IV lidze. My oczywiście szanujemy przeciwnika, ale się go nie boimy! Wysokie morale po derbowym zwycięstwie mogą ponieść nas do boju!!! Wierzymy, że nasza ekipa da z siebie wszystko! LZS Wronczyn - Sparta Szamotuły, sobota, godz. 18:00!!! ZAPRASZAMY!!!