14. kolejka: LZS Wronczyn - Spójnia Strykowo 4:0 (0:0)

Tak sie bawi! Tak sie bawi! LZS! Zwycięstwo na inaugurację! LZS Wronczyn gromi Spójnię Strykowo 4:0 (0:0)! Bramki strzelali A. Witkowski, Sz. Kiciński, P. Kolenda i D. Ruman. BRAWO!

Relacja:

ZAPOWIEDŹ:

Długo wyczekiwana, poprzedzona przygotowaniami, kapryśna i nieprzewidywalna! Jest i ONA! PIŁKARSKA WIOSNA 2019!!! Już w sobotę o godz. 16:00 na boisku we Wronczynie wielka inauguracja rundy wiosennej sezonu 2018/19! Pierwsza kolejka Wiosny i już mega hit - LZS Wronczyn-Spójnia Strykowo! Derby gminy, chęć rewanżu Spójni za porażkę u siebie na inaugurację, możliwość utarcia nosa Spójni na jej 60-lecie, mecz za 3 pkt! To wszystko sprawia, że temperatura tego spotkania będzie naprawdę gorąca! Przywitaj z nami piłkarską wiosną we Wronczynie! LZS Wronczyn - Spójnia Strykowo, sobota, godz. 16:00!!! Musisz tam być!